BMW 5 Serie
520i High Executive Edition | H&K | Dak | ACC
Direct kopen, basisprijs: € 31.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.980,-
LEASEPRIJS: € 527,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.396,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 520i High Executive Edition | H&K | Dak | ACC |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 111.419 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 527,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-379-SP |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 695 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.210 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 18 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Ferric Grey
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Protection
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bediend glazen kanteldak
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- lederen bekleding
- LED koplampen
- M Aerodynamica
- navigatiesysteem full map + hard disk
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- zelfstandige rijstrookwissel
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- achteruitrijcamera
- Adaptieve bochtverlichting
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio Media Pack
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- BMW Individual dashboard leder
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- Comfort Access
- Comfortstoelen voor
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid
- connected services
- DAB+ tuner
- dimlichten automatisch
- Driving Assistant Plus
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Extra-getint glas voor de achterruiten
- Harman Kardon Surround Sound System
- Head-Up Display
- High Beam Assistant
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Interieurlijsten Aluminium Feinschliff + accentlijsten Perlglanz chroom
- keyless entry
- keyless start
- kruisend verkeer detectie
- lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- M sportonderstel
- M Sportpakket
- M SPORT PLUS PACK
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- Parking Assistant
- Parking Pack
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Safety Pack
- Sportstoelen voor
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor